GoFan® Box Office
Shop
Schools
Sports/Activities
Brackets
Baseball
Boys Basketball
Girls Basketball
Football
Boys Hockey
Girls Hockey
Boys Soccer
Girls Soccer
Softball
Boys Tennis
Girls Tennis
Volleyball
Boys Wrestling
Girls Wrestling
Boys Sports
Baseball
Basketball
Cross Country
Football
Golf
Hockey
Soccer
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Wrestling
Girls Sports
Basketball
Cross Country
A Golf
B Golf
Gymnastics
Hockey
Soccer
Softball
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Volleyball
Wrestling
Fine Arts
Debate
Music - Instrumental
Music - Orchestra
Music - Vocal
Play
Speech
Student Congress
Stories
Archives
Programs
Boys Champions
Baseball
Basketball
Cross Country
Football
Golf
Hockey
Soccer
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Wrestling
Girls Champions
Basketball
Cross Country
A Golf
B Golf
Gymnastics
Hockey
Soccer
Softball
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Volleyball
Wrestling
Fine Arts
Debate
Music - Instrumental
Music - Orchestra
Music - Vocal
Play
Speech
Student Congress
NFHS Network
Begin typing to search...
MENU
GoFan® Box Office
Shop
Schools
Sports/Activities
Main Menu
Brackets
Baseball
Boys Basketball
Girls Basketball
Football
Boys Hockey
Girls Hockey
Boys Soccer
Girls Soccer
Softball
Boys Tennis
Girls Tennis
Volleyball
Boys Wrestling
Girls Wrestling
Boys Sports
Baseball
Basketball
Cross Country
Football
Golf
Hockey
Soccer
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Wrestling
Girls Sports
Basketball
Cross Country
A Golf
B Golf
Gymnastics
Hockey
Soccer
Softball
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Volleyball
Wrestling
Fine Arts
Debate
Music - Instrumental
Music - Orchestra
Music - Vocal
Play
Speech
Student Congress
Stories
Archives
Main Menu
Programs
Boys Champions
Baseball
Basketball
Cross Country
Football
Golf
Hockey
Soccer
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Wrestling
Girls Champions
Basketball
Cross Country
A Golf
B Golf
Gymnastics
Hockey
Soccer
Softball
Swimming & Diving
Tennis
Track & Field
Volleyball
Wrestling
Fine Arts
Debate
Music - Instrumental
Music - Orchestra
Music - Vocal
Play
Speech
Student Congress
NFHS Network
Begin typing to search...
Carousel
Skip to previous slide page
Carousel
Baseball
Fargo Davies
@ Fargo North
Girls' Soccer
West Fargo
@ Grand Forks Central
Girls' Soccer
Dickinson
@ Jamestown
Girls' Softball
Heart River
@ South Prairie-Max
Baseball
Devils Lake
1
@ West Fargo Horace
11
Girls' Soccer
Grand Forks Red River
3
@ West Fargo Sheyenne
1
Girls' Soccer
Mandan
@ Williston
Girls' Soccer
Minot
@ Bismarck High
Baseball
Oakes
@ Maple River
Baseball
South Border
@ New Rockford-Sheyenne
Baseball
Maple River
@ Enderlin
Baseball
Grand Forks Red River
@ West Fargo
Baseball
Midway/Minto
@ Oakes
Girls' Softball
Des-Lacs Burlington/Lewis & Clark
@ Langdon Area/Edmore/Munich
Baseball
South Prairie-Max
@ Bishop Ryan-Nedrose
Girls' Softball
Grafton Spoilers
@ Carrington
Baseball
Tioga
@ Des Lacs-Burlington
Baseball
Bottineau
7
@ Kenmare/Bowbells/Burke Central
3
Baseball
Ray
@ Lewis & Clark - Berthold
Baseball
Ada-Borup
@ May-Port-C-G
Girls' Softball
Larimore
@ Northern Lights
Girls' Softball
Nelson County/Midkota
@ Pembina County North
Baseball
Hillsboro/Central Valley
@ Red Lake County Central
Girls' Softball
Hillsboro/Central Valley
@ Velva-Drake/Anamoose
Girls' Softball
Turtle Mountain Community
@ Bismarck Century
Baseball
Minot
@ Bismarck Legacy
Girls' Softball
Thompson
@ Central Cass
Girls' Softball
Kindred - Richland
@ Fargo Davies
Baseball
Kidder Co./Napoleon/Gackle-Streeter
@ Rugby
Girls' Softball
Bishop Ryan
@ Stanley
Girls' Softball
Devils Lake
16
@ Valley City
17
Baseball
Beulah
@ Washburn/Wilton/Center-Stanton
Baseball
Bismarck St. Mary's
5
@ Watford City
1
Girls' Softball
Bismarck Legacy
@ Williston
Baseball
Mandan
@ Fargo Davies
Girls' Softball
West Fargo Horace
@ Fargo North
Baseball
Fargo South
@ Shanley
Baseball
Grand Forks Red River
@ Valley City
Baseball
Wahpeton
@ West Fargo Sheyenne
Baseball
Williston
@ Dickinson
Girls' Softball
Central McLean
@ Harvey/Wells County
Baseball
Tioga
@ Des Lacs-Burlington
Baseball
South Prairie-Max
@ Bishop Ryan-Nedrose
Girls' Softball
Larimore
@ Northern Lights
Girls' Softball
Northern Cass
@ Rugby
Girls' Softball
Turtle Mountain Community
@ Bismarck Century
Baseball
Minot
@ Bismarck Legacy
Baseball
Hillsboro/Central Valley
@ Crookston
Baseball
Beulah
@ Washburn/Wilton/Center-Stanton
Baseball
Bismarck St. Mary's
10
@ Watford City
6
Girls' Softball
Bismarck Legacy
@ Williston
Baseball
Mandan
@ Fargo Davies
Girls' Soccer
Fargo South
@ Fargo Davies
Girls' Softball
Central McLean
@ Harvey/Wells County
Baseball
Fargo South
@ Shanley
Baseball
Grand Forks Red River
@ Valley City
Baseball
Williston
@ Dickinson
Baseball
Harvey/Wells County
@ Enderlin
Baseball
Wahpeton
@ West Fargo Sheyenne
Baseball
Oakes
@ Harvey/Wells County
Girls' Softball
Rugby
@ Langdon Area/Edmore/Munich
Girls' Softball
Velva-Drake/Anamoose
@ Northern Cass
Baseball
Grand Forks Red River
@ West Fargo
Baseball
Hatton/Northwood
@ Oakes
Girls' Softball
May-Port-C-G
@ Beulah
Baseball
Renville County Muskrats
@ Carrington
Baseball
Lewis & Clark - Berthold
@ Central McLean
Girls' Softball
Bishop Ryan
@ Harvey/Wells County
Baseball
North Star
@ New Rockford-Sheyenne
Baseball
West Fargo Horace
@ Bismarck
Baseball
Hillsboro/Central Valley
@ Kindred - Richland
Girls' Softball
Des-Lacs Burlington/Lewis & Clark
@ Hillsboro/Central Valley
Girls' Softball
Velva-Drake/Anamoose
@ Langdon Area/Edmore/Munich
Baseball
Central McLean
@ Lewis & Clark - Berthold
Girls' Softball
Washburn/Center-Stanton
@ Wilton-Wing
Girls' Soccer
Bismarck Legacy
@ Bismarck High
Baseball
West Fargo Horace
@ Bismarck
Girls' Soccer
Mandan
@ Bismarck St. Mary's
Baseball
Washburn/Wilton/Center-Stanton
@ Shiloh Christian
Baseball
Kindred - Richland
@ Northern Cass
Girls' Softball
Northern Cass
@ Beulah
Girls' Soccer
Williston
@ Jamestown
Girls' Softball
Rugby
@ Minot
Baseball
Kidder Co./Napoleon/Gackle-Streeter
@ Nelson County/Midkota
Girls' Softball
Sidney
@ Williston
Baseball
Washburn/Wilton/Center-Stanton
@ Shiloh Christian
Girls' Softball
Des-Lacs Burlington/Lewis & Clark
@ May-Port-C-G
Girls' Softball
Hillsboro/Central Valley
@ Renville County Mavericks
Girls' Softball
Turtle Mountain Community
@ Dickinson
Baseball
Hillsboro/Central Valley
@ Midway/Minto
Baseball
Hankinson-Fairmount-Rosholt-Campbell/Tintah-Lidgerwood
@ Enderlin
Skip to next slide page
ACTIVITY MENU
Tournament
News
Teams
Schedules
Standings
Records
Shop Play
Play
Play Teams
A Play
Bismarck Century
Bismarck
Bismarck Legacy
Bismarck St. Mary's
Devils Lake
Dickinson
Fargo Davies
Fargo North
Fargo South
Grand Forks Central
Grand Forks Red River
Jamestown
Mandan
Minot
Minot North
Shanley
Turtle Mountain Community
Wahpeton
Watford City
West Fargo
West Fargo Horace
West Fargo Sheyenne
Williston
B Play
Region I
Fairmount
Lidgerwood
Lisbon
Milnor
North Sargent
Sargent Central
Wyndmere
Region II
Central Cass
Enderlin
Hope-Page
Kindred
Maple River
Northern Cass
Oak Grove
Richland
Region III
Cavalier
Central Valley
Drayton
Fordville-Lankin
Grafton
Hatton/Northwood
Hillsboro
Larimore
May-Port CG
Midway
Minto
Park River Area
Thompson
Valley-Edinburg
Region IV
Four Winds
Harvey/Wells County
Langdon Area
Leeds
Maddock
North Star
Rolette
Rugby
St. John
Starkweather
Wolford
Region V
Barnes County North
Carrington
Dakota Prairie
Griggs County Central
Kensal
Lakota
New Rockford-Sheyenne
Region VI
Ashley
Edgeley
Ellendale
Gackle-Streeter
Kulm
LaMoure
Linton
Litchville-Marion
Montpelier
Oakes
Wishek
Region VII
Center-Stanton
Central McLean
Flasher
Garrison
Goodrich
Hazelton-Moffit-Braddock
Hazen
Kidder County
New Salem-Almont
Shiloh Christian
Underwood
Washburn
Wilton
Wing
Region VIII
Bottineau
Des Lacs-Burlington
Drake-Anamoose
Glenburn
Lewis & Clark - Berthold
Lewis & Clark North Shore-Plaza
Max
Mohall-Lansford-Sherwood
Nedrose
Our Redeemer's
Sawyer School
South Prairie
Surrey
TGU
Velva
Westhope
Region IX
Alexander
Bowbells/Burke Central
Divide County
Grenora
Kenmare
New Town
Powers Lake
Ray
Stanley
Tioga
Williston Trinity Christian
Region X
Beach
Belfield
Beulah
Bowman County
Glen Ullin
Grant County HS
Hebron
Hettinger
Killdeer
Mott-Regent
New England
Richardton-Taylor
Tournament
News
Teams
Schedules
Standings
Records
Shop Play
Play
Play Teams
A Play
Bismarck Century
Bismarck
Bismarck Legacy
Bismarck St. Mary's
Devils Lake
Dickinson
Fargo Davies
Fargo North
Fargo South
Grand Forks Central
Grand Forks Red River
Jamestown
Mandan
Minot
Minot North
Shanley
Turtle Mountain Community
Wahpeton
Watford City
West Fargo
West Fargo Horace
West Fargo Sheyenne
Williston
B Play
Region I
Fairmount
Lidgerwood
Lisbon
Milnor
North Sargent
Sargent Central
Wyndmere
Region II
Central Cass
Enderlin
Hope-Page
Kindred
Maple River
Northern Cass
Oak Grove
Richland
Region III
Cavalier
Central Valley
Drayton
Fordville-Lankin
Grafton
Hatton/Northwood
Hillsboro
Larimore
May-Port CG
Midway
Minto
Park River Area
Thompson
Valley-Edinburg
Region IV
Four Winds
Harvey/Wells County
Langdon Area
Leeds
Maddock
North Star
Rolette
Rugby
St. John
Starkweather
Wolford
Region V
Barnes County North
Carrington
Dakota Prairie
Griggs County Central
Kensal
Lakota
New Rockford-Sheyenne
Region VI
Ashley
Edgeley
Ellendale
Gackle-Streeter
Kulm
LaMoure
Linton
Litchville-Marion
Montpelier
Oakes
Wishek
Region VII
Center-Stanton
Central McLean
Flasher
Garrison
Goodrich
Hazelton-Moffit-Braddock
Hazen
Kidder County
New Salem-Almont
Shiloh Christian
Underwood
Washburn
Wilton
Wing
Region VIII
Bottineau
Des Lacs-Burlington
Drake-Anamoose
Glenburn
Lewis & Clark - Berthold
Lewis & Clark North Shore-Plaza
Max
Mohall-Lansford-Sherwood
Nedrose
Our Redeemer's
Sawyer School
South Prairie
Surrey
TGU
Velva
Westhope
Region IX
Alexander
Bowbells/Burke Central
Divide County
Grenora
Kenmare
New Town
Powers Lake
Ray
Stanley
Tioga
Williston Trinity Christian
Region X
Beach
Belfield
Beulah
Bowman County
Glen Ullin
Grant County HS
Hebron
Hettinger
Killdeer
Mott-Regent
New England
Richardton-Taylor